תפוח הגה

הקדמה: מהו Stryd ומדוע הם חשובים עבור מנהלי התקנים של Apple Watch?

Stryd הוא מד הכוח המוביל לרצים. החברה נוסדה בשנת 2011 על ידי שני מהנדסים מאוניברסיטת סטנפורד שרצו ליצור מכשיר טוב יותר למדידת ביצועי ריצה.

Apple Watch הוא שעון חכם שיצא על ידי אפל בשנת 2015. זהו השעון הראשון מתוצרת אפל שיש לו חיבור סלולרי משלו, המאפשר לך לבצע ולקבל שיחות טלפון, לשלוח הודעות טקסט ולהזרים מוזיקה מבלי שהטלפון שלך איתך כל הזמן.

אפליקציית Stryd מספקת נתוני חשמל למשתמשי Apple Watch כדי שיוכלו לראות את הביצועים שלהם בזמן שהם פועלים בשעון עצמו.

אפל עבדה על דרך חדשה לנווט בין המכשירים הלבישים שלה עם גלגל שיהיה מובנה ברצועת השעון. מערכת ניווט חדשה זו תאפשר למשתמשים לגלול בתפריטים או להתקרב

Stryd היא חברה שפיתחה חיישן לריצה ורכיבה על אופניים. הם החברה היחידה שיצרה חיישן שניתן להשתמש בו עם Apple Watch.

זו לא הפעם הראשונה שסטריד נמצא בחדשות. עוד בנובמבר, הם שחררו את מד הכוח הרץ שלהם שתואם למכשירי אנדרואיד.

החיישן נועד למדוד כוח, קצב, מרחק וקצב בשימוש עם מכשיר Apple Watch או אנדרואיד. זה גם עוקב אחר דופק, גובה וטמפרטורה בשימוש עם אייפון.

דעה:

אפל צריכה לשקול לרכוש את Stryd מכיוון שהיא תוכל לספק נתונים טובים יותר ללקוחות שלהם באמצעות השעונים שלהם בזמן שהם מתאמנים או רצים במהלך היום.

מבוא

תפוח הגה הוא פרי שמקורו בהרי ההימלאיה. הוא ידוע גם בשם "תפוח ההרים". יש לו עור צהוב ובשר לבן. טעמו של פרי זה מתוק מאוד והוא מתערבב היטב עם יוגורט, חלב או תה.

השם "תפוח ההגה" מגיע מצורתו. כשחותכים לשניים, זה נראה כמו קסדה.

אפל תמיד הייתה חברה שנמצאת בחזית החדשנות. אפל תרמה מספר תרומות משמעותיות לעולם הטכנולוגיה, מהמחשב האישי הראשון ועד לנגן ה-mp3 הראשון. כעת, אפל מנסה לשנות תחבורה עם ההמצאה החדשה ביותר שלהם, אפל קאר.

אפל קאר היא מכונית חשמלית שתעוצב ותיוצר על ידי אפל. יהיו לו מגוון תכונות שלא מוצעות באף רכב אחר בשוק כיום. המאפיין הבולט ביותר יהיה ההגה שלו, שאין עליו כפתורים או ידיות כלל!

יתרונות השימוש באפליקציית Stryd ב-Apple Watch

אפליקציית Stryd היא מד כוח ריצה המספק נתונים בזמן אמת על הריצה שלך. זה יכול להגיד לך דברים כמו כמה מהר רצתם והמרחק שרצתם. ה-Apple Watch הוא מכשיר לביש התואם לאפליקציית Stryd, מה שמקל על השימוש בו.

לאפליקציית Stryd יש יתרונות רבים עבור משתמשי Apple Watch. ראשית, זה יכול להראות את הדופק שלך בזמן אמת ולעזור לך לעקוב אחר יעדי הכושר שלך. יש לו גם תכונת התראה קולית, שתזכיר לך מתי להאט או להאיץ אם אתה נוסע מהר מדי או לאט מדי במהלך הריצה שלך.

Apple Watch הוא מכשיר רב תכליתי. זה יכול לשמש למעקב אחר כושר, כמכשיר תקשורת, והוא יכול אפילו לתפקד כשלט רחוק לאייפון שלך.

אפליקציית Stryd היא לא סתם עוד אפליקציית ריצה. זהו למעשה מד הכוח הפועל הראשון ב-Apple Watch. אפליקציית Stryd מאפשרת לרצים לעקוב אחר הביצועים שלהם בזמן אמת ולקבל משוב על הצורה שלהם.

מאמר זה יתמקד כיצד להשתמש באפליקציית Stryd עם Apple Watch ומה זה אומר עבור רצים בכל מקום.

החסרונות של השימוש באפליקציית Styrid ב-Apple Watch

אפליקציית Styrid של אפל עבור Apple Watch היא רעיון נהדר, אבל יש לה את החסרונות שלה. לדוגמה, האפליקציה לא עובדת עם כל המכוניות. זה גם לוקח הרבה זמן להשתמש ואתה צריך להיות מחובר לטלפון שלך כדי להתחיל.

אפליקציית Styrid היא כלי נהדר לשימוש אם אתה נוהג ומעוניין להחזיק את הידיים על ההגה. זה לא תחליף לשימוש בטלפון שלך, אבל זה נהדר כאשר אתה צריך לעשות משהו כמו לשנות את המוזיקה או לקבל שיחה. ניתן להשתמש באפליקציה על ידי לחיצה על הכתר הדיגיטלי בשעון ולאחר מכן החלקה שמאלה או ימינה כדי לבחור מה אתה רוצה שהוא יעשה.

החסרונות של השימוש באפליקציית Styrid ב-Apple Watch:

– אתה צריך אייפון עם iOS 12 מותקן כדי להשתמש באפליקציה הזו

– יכול להיות קשה לכבות, מה שעלול להוביל לבעיות בטיחות מסוימות

– הפקדים לא תמיד מגיבים