פוליש ווקס

צבע ושעווה לרכב יגרמו לרכב שלך להיראות פנטסטי

בשימוש נכון המכונית שלך תיראה חדשה. אתה יכול לעשות פוליש בבית או לשלב את התהליך כחלק משטיפת המכוניות שלך. משתמשים בצבע רכב להסרת שומנים, לכלוך, שריטות ושריטות שלא ניתן להסיר.

זה תקף בין אם אתה משתמש במכונה, במוליך יד מיושן וטוב או בבד מיקרופייבר. בסופו של דבר זו העדפה אישית, אך אל תדלג על תהליך השעווה וחפש מוט חרסית או כפפת חרס כדי להסיר כתמים מצבע ושעווה.

צבע לרכב הוא חומר שוחק המסייע לך להסיר את שכבת ההגנה העליונה ממכוניתך. הוא יכול להגיע בצורת קרמים, תרסיסים או נוזלים המכילים ממסים, מסירים זיהומים וגורמים לצבע לזרוח.

שעווה לרכב מוחלת לאחר הפוליש בכדי שהמכונית תיראה מבריקה ומושכת. רצוי למרוח שעוות צבע לרכב אחרי צבע לרכב על מנת להחזיר את התפוררות הצבע הקשורה לחמצון. כשאתה חושב על שעווה כהשלמה לליטוש, זכור שאפשר ליישם שעווה לאחר ליטוש.

תהליך ליטוש 

הוא תהליך פשוט שמסיר לכלוך, חמצון, סימני מים, שריטות, מערבולות ופגמים קלים אחרים שיכולים לעצב את החלק החיצוני של המכונית שלך. ליטוש מכוניות תורם לכך על ידי הסרת שכבת צבע המכונית הדקיקה לפני שהיא מגיעה לפני השטח ומזהמת את המכונית. מבלי לפרט, שים לב כי ליטוש המכונית שלך מסיר את כל הלכלוך והשריטות ברכבך, בזמן ששעווה מחזירה את הברק של צבע הרכב שלך.

ישנן שתי שיטות עיקריות להעניק לצבע שלך ברק יפה – שעווה לרכב או צבע לרכב. צבע לרכב משמש כשוחק ומחליק את פני הרכב מבלי לגרום נזק גדול לצבע.

בניגוד למה שרבים הנהגים מאמינים

ליטוש ושעווה של מכונית אינם אותו דבר. אנשים רבים אינם מודעים להבדל בין שעווה לרכב וצבע לרכב, ואנשים בוחרים הן בגלל מחיר והן של הבנה. מבלבלת עוד יותר היא העובדה שצבע רכב ושעוות רכב נראים מונחים ניתנים להחלפה, אם כי אכן יש הבדל גדול ביניהם בכל הנוגע לצבע לרכב והגנה על צבע.

שעווה לרכב תנקה את מכוניתך כאילו היא יצאה ישר משטיפת המכוניות עם שמפו רכב לאחר  שטיפה הגונה. אם קיים שריטה עמוקה, השעווה לא תחולל נסים, אך היא תעזור להגן ולתחזק את כלי הרכב שלך.

אנו ממליצים לעשות שעווה למכונית שלך 2-4 פעמים בשנה, תלוי בתדירות שבה אתה משתמש ברכב שלך. אם אתה נותן לרכב שלך להתלכללך משמעותית כל 3 חודשים בערך, ייתכן שתצטרך ללטש אותו אם אתה מבחין בבעיות במקומות.

מי שמתגורר איפה שהוא חם יכול לתת למכוניתו ניקוי בקיץ כדי לתת לצבע שכבת הגנה נוספת מפני קרני UV.

אתה צריך ללטש ברגע שאתה מבחין בבעיות

יש ללטש את המכונית הרחק מהמורות המעצבנות המרכיבות את פני מכוניתכם ולבצע זאת בשטח עירוני נקי. על ידי הבנת ההבדל בין שעווה וליטוש לרכבך ושמירה על טיפים אלה, תוכל להשיג גימור ללא לכלוך עם ברק טוב. כמו מוצרים אחרים, ניתן לאחסן שעוות ליטוש במיכל, וכך לחסוך זמן ומאמץ. חלק מהלקים מגיעים עם מגוון אפליקטורים שיכולים לחסוך לך כסף על אביזרים. איכות המוצרים כמעט ולא שונה, במיוחד בגזרת המחירים האמצעיים, כך שתוכלו לקבל יותר פוליש במחיר.

קנו משחות ושעוות איכותיות מתוצרת חברות ידועות כמו Minwax ו- Butchon Johnson & Johnson

ליטוש ושעווה של מכונית זה משהו לכל אחד, וזה דורש קצת שומן במרפקים, אך המוצר הנכון יכול לבצע את העבודה תוך זמן קצר. מדריך צרכנים לרכישת שעווה לרכב יכול לעזור לך לבחור את המוצרים הנכונים.

במכוניות מסוימות יש כתמים עיקשים על הצבע שנראה שלא נעלמים. פוליש לא יסיר אותם, אך ליטוש יסודי יקשה עליהם לראות. שריטות זעירות ושטוחות לא יהיו גדולות, אך כשהמכונית מלוטשת כדי למלא אותם, הצבע נראה הרבה יותר נחמד, נקי ומבריק.
למידע נוסף בנושא של פוליש ווקס מומלץ לבקר באתר deko-israel.co.il

שעווה שימשה באומנות ובמלאכה בכל התקופות לחיזוק, חיזוק ויבוש, בנוסף שומשה לצורך גימור רהיטים פופולרי מזה זמן רב. ברוב הלקים של הרהיטים, הדבקו ייבוש וקשיח שעווה, והשאירו שכבת מגן דקה על קליפת הריהוט.

שילק מיובש

שהיה אז ציפוי הרהיטים הפופולרי ביותר, היה רגיש לחום, לאלכוהול ולמים עומדים, כך שאיכות הציפוי של שעוות הדבק הציעה הגנה נוספת מבלי לשנות את מראהו. מיושם נכון שעווה לא רק מעניקה לרכב ברק נוסף, אלא גם יוצרת שכבת מגן שיכולה להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים על בסיס המוצר. פוליש לא נראה טוב אם הוא לא מוגן בשעווה, ואין לו אותו ברק כאשר הוא מוחל על צבע מכונית לא מלוטש.

שעווה לרכב משמשת כשכבת מגן ברורה ומבריקה כנגד האלמנטים כאשר מורחים מעיל שקוף על צבע מכוניתכם

הוא ממלא את הגומות הקטנות והמיקרוסקופיות בלכה הצלולה ועוזר למעיל לזרוח עם הבהירות הבאה באולם התצוגה. לאחר התהליך והייבוש, השעווה לרכב מוחלת בשכבה לבנה וחלבה דקה. לאחר מכן ניתן לנגב אותה במטלית או מלוטשת מיקרופייבר.

ליטוש שעווה

הוא אחת השיטות הוותיקות והקלות ביותר לגימור עץ, עור וחפצים אחרים. שעווה היא חומר הניתן להתאמה שניתן להפיק ממגוון מקורות, מהטבע ועד לתעשיית הנפט. רוב שעוות הרכב נוטה להכיל שעוות קרנובה, המופקת מעלי דקל ברזילאים ומשמשת בתעשיות מסחריות רבות.

יש מבחר רחב של מוצרי שעווה לרכב בחנויות ואנחנו ב- Roadshow אספנו רבים מהאפשרויות הפופולריות ביותר שיש כיום למכירה

ישנם סוגים רבים ושונים של שעוות מכוניות שיש לקחת בחשבון, אך אלה 10 נכנסו לרשימה וזכו בפרס "השעווה הטובה ביותר לרכב" בעינינו.