חנות עציצים

אם אתה מתעניין בעיקר כיצד לטפל בעציצים, אז החלק הזה הוא בשבילך. כאשר לומדים כיצד לטפל בעציצים בחוץ, חלק מהאתגרים זהים לאלה של עציצים. צמחי חוץ עשויים לדרוש יותר מים, אבל צמחים אקזוטיים מקורים דורשים טיפול שונה.

צמחים מקורה לא רק מקשטים את הבית שלך אלא גם מטהרים את האוויר. סוקולנטים הם אופציה מצוינת למי שלא רוצה לבזבז זמן רב בטיפול בצמחי בית.

השקיה יכולה להיות קצת מסובכת

במיוחד אם אתה חדש בטיפול בצמחים. לאחר השקיית הצמחים יש להשקות עד שמתחילים לזרום מים מהחורים בתחתית העציץ או עד שהאדמה מפסיקה לספוג מים. כדי לקבוע אם הצמחים שלך צריכים מים, הרגישו את האדמה, רצוי ליד קצה הסיר. עדיין תזדקק לעציץ שנותן לצמח מקום לגדול ושהוא מתנקז היטב.

כדי לשמור על הצמח שלך בריא, הוא צריך להיות בעציץ שיש בו מקום לשורשים לצמוח ולהתפתח. עציץ תות מקשה על הגנה על השורשים מבלי לקבור את הצמחים. כאשר האדמה נשארת רוויה במשך תקופה ארוכה, הצמחים מתחילים לסבול.

לדוגמה

אם אתה שותל קקטוס או עסיסי, לעתים קרובות יש עציצים שנעשו עם החומרים המזינים הנכונים עבור סוג זה של צמח. בהתאם לסוג הצמח איתו אתה עובד, ייתכן שתמצא אדמת עציץ שתוכננה במיוחד עבור המין הזה. קנו גם מגוון תערובות עציצים אורגניות באיכות גבוהה ממרכז הגן של Lowes.

יש מפלצות גדולות (95$), קקטוסים קטנים (12.50$ כל אחד), ושירותי גידול צמחים החל מ-$3 (גם אם לא קניתם שם צמח). החנות מציעה שיעורים על יסודות צמחי בית וקוקאדמה, בר טיפוח ושולחן עציצים ומועדון הורים צמחים.

היכנסו לפוטד ותקבלו את פניכם בשילוב צבעוני של רהיטים ואביזרים. ברגע שעוברים בשער, המקום כל כך מלא בקישוטי גן, ריהוט ועציצים מגרים, עד שנראה שהוא מכפיל את עצמו.

שורשים בית של צמיחה – חנות עציצים בעפולה

תסתכל מקרוב על שלישיית העציצים הזו ותבחין בכיסא אדום קטן כמבטא במיכל המרכזי. הוסף גובה לפינת חדר אוכל עם הקווים הזוויתיים של צמח נחש מזויף המונח באגרטל פשוט.

אין זה נדיר למצוא עשבי תיבול בעציצים בסופרמרקטים לאורך כל השנה. זה אולי נראה חכם לקנות צמחים חיים, שכן עשבי תיבול טריים הם יקרים וצריך להשתמש בהם תוך מספר ימים.

לאחר שחלפה סכנת הכפור באביב

ניתן לשתול עשבי תיבול בחוץ בגינה או להעביר למיכלים גדולים יותר. אם אתם מקווים שהצמחים שלכם יגדלו במהלך החורף, תצטרכו לדלל את הצמחים או לפצל ולהשתיל אותם למיכלים נפרדים. ניתן ליצור סביבה לחה עם מכשיר אדים על ידי ערפול מדי פעם של הצמחים עם בקבוק תרסיס, או על ידי יציקת חלוקי נחל רטובים למגש ומעליו הנחת מיכל עשבי תיבול תוך הקפדה שתחתית העציץ לא תהיה שקועה במים.

שמירה על עציצים בחיים

היא מיומנות נלמדת, ואין סיבה שלא תוכל ללמוד אותה. כדי לעזור לך להתחיל במסע הטיפול בצמחים שלך, ריכזנו את המדריך הזה שמספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על טיפול בעציצים. עיין במדריך שלנו – טיפול בצמחי בית – לטיפים נוספים על גידול בתוך הבית.

אני אכתוב על הגן ועוד כמה דברים שנראה בקרוב

אבל היום אני רוצה לערוך לכם סיור וירטואלי בחנות הגן של לוס אנג'לס Potted (המשפט שלהם הוא "סגנון פנימי לחיים בחוץ "). כבר הרבה זמן רציתי לראות את הסיר. אם, כמוני, אתה גר רחוק מכדי לקנות באופן קבוע, בדוק את החנות המקוונת שלהם.

הבעלים שונה כריסטיאן וקולט פאולר מחזיקים במלאי מגוון של פריטים ביתיים כולל צמחים

כלי בית ואגרטלים אצל הבעלים המשותף שונה כריסטיאן ברבנק. לחנות סגנון החיים שלה ב-Valley Village יש שני מקומות ומוכרת צמחים פנים וחוץ, סוקולנטים, עציצים ועיצוב הבית. בוטיק אטוואטר וילג', שנפתח למעלה מעשור, מוכר צמחים פנימיים וחיצוניים, עיצוב ביתי עשיר, עציצים ומזרקות של אמנים מקומיים. מגוון רחב של צמחים פנים וחוץ, רהיטים, מתנות ועציצים, כמו גם גני תערוכות נושאים.

עם מבחר של עצים מזויפים

צמחים ופרחים בעציצים שנוצרו על ידי Z Galleries, סגנון הבית שלך לעולם לא ייצא מהאופנה. אשמח לראות את גני הילדים של אוסטין מגבירים את המשחק שלהם עם יותר רהיטי בית וגן, סירים ופריטי עיצוב רטרו ומודרניים. להום דיפו יש גם קקטוסים פורחים אם אתה רוצה להוסיף צבע לקקטוסים שלך. אנו מציעים מגוון רחב של כל סוגי הצמחים, החל מצמחי בית וצמחי פנים ועד בשרניים וצמחי סרפנטינה.

חנות הצמחים שלנו מציעה קודים לגדול ביחד

כדי לעזור לזהות פרחים וצמחים שגדלים היטב בזוגות או בקבוצות. בטח, אתה יכול לקנות צמחי בית באינטרנט ובחנויות הגדולות, אבל אין דבר טוב יותר מאשר לקנות צמח ממישהו שנותן עצות אישיות כיצד לשמור על הצמח החדש שלך בחיים. החנות מפעילה בורסת צמחים קבועה ותוכנית אפס בזבוז שבה הלקוחות יכולים לאסוף שאריות סירים, מרססים, תחתיות ופריטים אחרים בחינם.

עציצים אנט גוטיירז

היא מעריצה גדולה של Jenkins של Plant Provacateur, אשר בתורה מציעה משתלת שקיעה לצמחים בשמש מלאה. טרה מאירוס מספרת היכן לחפש עציצים יפים וכיצד למקם נכון את הצמח. כשהגיע הזמן לסדר את הסוקולנטים בעציצים שלנו, וורן קלר הרעיד את כל הבית.